Geri
Pergole – Yürüyen Çatı Sistemi

Pergole – Yürüyen Çatı Sistemi

Pergole alüminyum aksamdan üretilmiş dikey raylar üzerinde hareket eden, yatay akslardan oluşan, açılır-kapanır tavan örtüsü (yürüyen çatı) sistemidir.


Pergole marka raylı tente sistemimiz bahçe, teras gibi açıklık alanların kapatılmasında ve dört mevsim hizmet verebilmesi ile tercih edilen tente modelimizdir.


Uluslararası arenada, sektörün en üst düzey lider firmalarının ürünlerinden en son teknolojiyle üretilir.


Pergotesa yürüyen çatı örtüsü, 850 gr/m² ağırlığında blackout menbran olup, su geçirmeme, yanmama ve tutuşmama özelliklerine sahiptir. Blackout membranın içi siyah film kaplıdır; ışık geçirmeme özelliğiyle ısı yalıtımı yapar. Yazın sıcağı, kışın soğuğu geçirmez.

Pergole, yanal aksamları Hareketli Cam veya alüminyum doğrama ile kapatılarak, açılır-kapanır tavan özelliğiyle kış bahçesi olarak yaygın kullanıma sahiptir.


Pergole, alüminyum metal aksamı İstenilen Ral renklerine boyanabilir.


Pergotesa kış aksesuarları yağış anında üst örtüde suyun kontrollü toplanmasını, yağmur derelerine

inişlerini ve dışarıya sevkini sağlar.


Pergole rayları özel alüminyum alaşımlı ekstrüzyondur, içi özel petek dokulu olup hareket mekanizması ve yürüyen aks tekerlerini içerir, hiçbir çelik veya ahşap ilave taşıyıcıya ihtiyacı yoktur, Hem mekanizmayı içerir hem de taşıyıcı ray görevini görür. Dolayısıyla şık ve estetik görünüme sahiptir.


12 mt cephe 9,50 mt açıklıkla 114 m² alanı tek parçada açar-kapatır statiğe sahiptir. 


Aydınlatma da Led Sistem Kullanılmaktadır.